
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко зустрівся із російським диктатором Володимиром Путіни. Вони, ймовірно, обговорювали економіку та співпрацю між країнами.
Про це, як пише 24 канал, повідомили в “Агентство”.
Диктатори оприлюднили інформацію вже після зустрічі, коли Лукашенко, ймовірно, повернувся назад до Білорусі. Жодних публічних заяв не було, а точні деталі розголошувати президенти відмовились.
Сам візит відбувся наступного дня після того, як білоруський лідер публічно закликав посла Росії Бориса Гризлова не втягувати Мінськ у війну проти України.
У виданні зазначили, що несподіваність візиту – це місце зустрічі, тому що на Валдай Володимир Путін зазвичай не запрошує міжнародних лідерів.
За словами Дмитра Пєскова, сторони обговорили “порядок денний союзної держави”, торговельно-економічну взаємодію та регіональну безпеку.